TELOX Pasywacja Stali Sp. z o.o. Sp. k. jest specjalistyczną firmą świadczącą usługi obróbki chemicznej stali nierdzewnych i kwasoodpornych od 1999 roku, posiadającą zintegrowany system zarządzania ISO 9001 oraz ISO 14001 z certyfikatem o numerze NC-1067, certyfikowaną przez Polski Rejestr Statków S.A. w Gdańsku.

TELOX  posiada również uprawnienia UDT do wykonywania napraw w zakresie chemicznego czyszczenia i trawienia urządzeń technicznych.

Technologia obróbki chemicznej: odtłuszczanie, trawienie i pasywacja, szkiełkowanie (kuleczkowanie), elektropolerowanie wykonywana w TELOX, jest zgodna z normami postępowania przy chemicznej obróbce stali szlachetnej opracowanymi przez firmę PELOX Biochemie-u. Umwelttechnik GmbH Germany oraz normami ASTM International i PN-EN.

Wszystkie zabiegi związane z obróbką chemiczną stali, zlecone TELOX, wykonywane są przez zespół wyspecjalizowanych i okresowo szkolonych pracowników, zarządzanych wykwalifikowaną kadrą kierowniczą.

TELOX świadczy dodatkowo usługi związane ze szkoleniem pracowników, którzy wykonują prace związane z trawieniem i pasywacją. TELOX przeprowadza analizy chemiczne, regeneracje kąpieli, różnego rodzaju testy, pomiary jak również prowadzi doradztwo techniczne i chemiczne związane z obróbką stali nierdzewnych.

 

TELOX® Pozytywne opinie dotychczasowych Klientów,
wypracowane przez sumienne i rzetelne przeprowadzanie prac,
utwierdza nas, że to co robimy jest bardzo potrzebne i nadal pozostajemy do dyspozycji.