FAQ

Pomoc od Klienta indywidualnego do wielkich przedsiębiorstw

 

Poniżej kilka najistotniejszych pytań i rozwiązań.

 

Czy nie wiesz jakiego preparatu/produktu użyć do wyczyszczenia Twojego wyrobu?

Zapoznaj się z ofertą przedstawioną na naszej stronie. Natomiast jeżeli wolisz porozmawiać bezpośrednio z działem handlowym i przedstawić przy okazji swój problem związany z obróbką chemiczną stali nierdzewnej zadzwoń lub pozostaw nam informację – oddzwonimy i postaramy się rozwiązać Twój problem.

Czy zastanawiasz się jaka metoda trawienia będzie odpowiednia?

Zapoznaj się z opisem przedstawionym na niniejszej stronie internetowej. Natomiast jeżeli wolisz porozmawiać bezpośrednio z działem handlowym w doborze odpowiedniego preparatu trawiącego – zadzwoń (link do kontaktów) lub pozostaw nam informację  – oddzwonimy i doradzimy najlepszą metodę trawienia do Twojego wyrobu.

Czy zastanawiasz się nad adaptacją pomieszczenia do chemicznej obróbki stali?

Dzięki nabytemu doświadczeniu, TELOX Pasywacja Stali zapewnia doradztwo w planowaniu i tworzeniu bezpiecznych technologii służących do trawienia i pasywacji stali oraz do neutralizacji kwaśnej popłuczyny, powstającej podczas obróbki chemicznej. Istotną kwestią przy takiej inwestycji jest również ergonomiczne zaplanowanie miejsca dla takich prac tj. stworzenie odpowiedniego zabezpieczenia kwasoodpornego oraz wydajnego systemu wentylacyjnego. Dobór sprawdzonych materiałów, urządzeń i przyrządów przy takiej inwestycji, pozwala zaoszczędzić wiele problemów w późniejszej fazie eksploatacji. Zadzwoń (link do kontaktów) lub pozostaw nam informację – postaramy się odpowiednio sprostać Twoim wymaganiom.

Czy chcesz przekonać się jak działają preparaty/produkty chemiczne do stali nierdzewnych oferowanych przez TELOX Pasywacja Stali?

Pozostaw nam informację a przyjedziemy i pokażemy działanie preparatów/produktów stosowanych do stali nierdzewnych oferowanych przez TELOX Pasywacja Stali.

Czy chcesz aby przeszkolić osoby zajmujące się chemiczną obróbką stali?

Jeżeli kupujesz preparaty/produkty w TELOX Pasywacja Stali, a Twoi pracownicy zgłaszają problem związany ze stosowaniem (prawidłowym postępowaniem) preparatów/produktów, bądź efekt działania jest odbiegający od deklarowanego, bądź pojawiają się inne problemy wynikające ze stosowania preparatów/produktów, daj nam informację. Nie pozostawimy Cię z problemem. Jeżeli pomoc telefoniczna bądź mailowa nie pomoże – przyjedziemy i postaramy się rozwiązać Wasz problem.

Czy masz problem z obróbką chemiczną stali nierdzewnej?

Naprawdę dobrze trafiłeś. Zadzwoń lub pozostaw nam informację – skontaktujemy się z Tobą i postaramy się rozwiązać Twój problem związany z chemiczną obróbką stali nierdzewnej.

Każdego Klienta traktujemy indywidualnie – TELOX Pasywacja Stali.