TELOX - krótko o nas

TELOX Pasywacja Stali SP. z o.o. Sp. k. jest specjalistyczną firmą świadczącą usługi obróbki chemicznej (trawienie i pasywacjakuleczkowanieelektropolerowanie) oraz dystrybutorem preparatów chemicznych do czyszczenia, trawienia, pasywacji i konserwacji stali nierdzewnych i kwasoodpornych.

Rozpoczęliśmy działalność w 1999r. wspierając się ponad 50-letnim doświadczeniem niemieckiej firmy PELOX® Biochemie-u. Umwelttechnik GmbH & Co. KG. Dziś doświadczona kadra zarządzająca wraz z zespołem wyspecjalizowanych i okresowo szkolonych pracowników może stwierdzić, że pasywacja stali nie jest nam obca.

Posiadamy zintegrowany system zarządzania jakością ISO 9001, środowiska ISO 14001 oraz uprawnienia UDT do wykonywania napraw w zakresie chemicznego czyszczenia i trawienia urządzeń technicznych.

Technologia odtłuszczania, trawienia, pasywacji oraz elektropolerowania wykonywana w naszej firmie jest zgodna z normami postępowania przy chemicznej obróbce stali szlachetnej opracowanymi przez firmę PELOX® Biochemi-u. Umweltechnik GmbH Germany oraz z normami ASTM International.

Na kolejnych stronach przedstawiamy wszystkie niezbędne informacje dotyczące prawidłowego i bezpiecznego wykonania obróbki chemicznej stali (trawienia i pasywacji).

Serdecznie zapraszamy do kontaktu osobistego w naszym biurze, do kontaktu telefonicznego lub poprze e-mail, gdzie uzyskać można szczegółowe i fachowe informacje nt. chemicznej obróbki stali, szczególnie w przypadku wykonywania prac chemicznych we własnym zakresie.

Służymy bezpłatnym i fachowym doradztwem technicznym, polegającym na doborze odpowiednich preparatów chemicznych oraz doborze odpowiedniej metody obróbki. A jeżeli zajdzie potrzeba, to przedstawiciel firmy TELOX®, wykona bezpłatną prezentację szerokiej gamy preparatów PELOX®.

Pozytywna opinia Klientów wypracowana przez sumienne i rzetelne przeprowadzanie wszelkiego rodzaju usług jak również sprzedaż firmowych produktów, utwierdza nas, że to, co robimy jest bardzo potrzebne i nadal pozostajemy do pełnej dyspozycji.

 

Jeżeli pasywacja stali to tylko z TELOX® Toruń – lider jakości

Partnerzy