O Nas

Rozpoczynając działalność w 1999r. skupiliśmy się na chemicznej obróbce stali, opierając się na ponad 50-letnim doświadczeniu niemieckiej firmy PELOX Biochemie-u. Umwelttechnik GmbH & Co. KG. Dziś doświadczona kadra zarządzająca wraz z zespołem wyspecjalizowanych i okresowo szkolonych pracowników gwarantuje, że pasywacja stali nie jest nam obca.

TELOX serdecznie zaprasza do kontaktu osobistego w naszym biurze, do kontaktu telefonicznego lub e-mailowego, gdzie uzyskać można szczegółowe i fachowe informacje nt. chemicznej obróbki stali, szczególnie w przypadku wykonywania prac chemicznych we własnym zakresie. Służymy bezpłatnym i fachowym doradztwem technicznym, polegającym na doborze odpowiednich preparatów chemicznych oraz doborze odpowiedniej metody obróbki. A jeżeli zajdzie potrzeba, to przedstawiciel TELOX, wykona bezpłatną prezentację szerokiej gamy preparatów PELOX. Pozytywna opinia Klientów wypracowana przez sumienne i rzetelne przeprowadzanie wszelkiego rodzaju usług jak również sprzedaż firmowych produktów, utwierdza nas, że to, co robimy jest bardzo potrzebne i nadal pozostajemy do pełnej dyspozycji.

Jeżeli pasywacja stali to tylko z TELOX ®

Oferta firmy TELOX to szerokie spektrum preparatów chemicznych do czyszczenia, trawienia, pasywacji i pielęgnacji stali nierdzewnych oraz szeroka oferta usług. Usługi jakie świadczymy u siebie w firmie oraz na terenie całego kraju to: kompleksowa obróbka chemiczna (czyszczenie, trawienie, pasywacja), obróbka strumieniowo-ścierna (kuleczkowanie, perełkowanie) wraz z obróbką chemiczną oraz szeroki zakres usług dodatkowych.
Na kolejnych stronach przedstawiamy wszystkie niezbędne informacje dotyczące prawidłowego i profesjonalnego wykonania obróbki chemicznej stali (trawienia i pasywacji).

Zapraszamy do współpracy – zespół TELOX ®

TELOX Pasywacja Stali SP. z o.o. Sp. k. jest specjalistyczną firmą świadczącą usługi obróbki chemicznej stali nierdzewnych i kwasoodpornych od 1999 roku, posiadającą zintegrowany system zarządzania ISO 9001 oraz ISO 14001 z certyfikatem o numerze NC-1067, certyfikowaną przez Polski Rejestr Statków S.A. w Gdańsku. Posiadamy również uprawnienia UDT do wykonywania napraw w zakresie chemicznego czyszczenia i trawienia urządzeń technicznych.
Technologia odtłuszczania, trawienia i pasywacji wykonywana w naszej firmie jest zgodna z normami postępowania przy chemicznej obróbce stali szlachetnej opracowanymi przez firmę PELOX Biochemie-u. Umwelttechnik GmbH Germany oraz normami ASTM International i PN-EN

Skontaktuj się

ul. gen. J. Dwernickiego 15 B
tel. kom.: 795 186 349
tel.: 56 661 06 92
e-mail: biuro@telox.pl

Partnerzy

Logo Siedentop